Ile Kosztuje Wezwan...
 
Notifications
Clear all
Ile Kosztuje Wezwanie Pomocy Drogowej? - Warszawa
Ile Kosztuje Wezwanie Pomocy Drogowej? - Warszawa
Group: Registered
Joined: 2021-09-01
New Member

About Me

 

 

Ile kosztuje wezwanie pomocy drogowej? - Warszawa

 

 

Przykładowe stawki widoczne powyżej są sumą trzech składowych:1- LICZBA PRZEJECHANYCH KILOMETRÓW: na terenie Warszawy liczone w jedną stronę dla aut osobowych transportowanych autolawetą. 2 – Załadunek+rozładunek+odpowiednie zabezpieczenie ładunku: – jeżeli auto jest na kołach i ma sprawny układ jezdny. – dla aut sportowych/nisko zawieszonych gdzie wymagane są przedłużki najazdów. – za każde uszkodzone/zablokowane/niesprawne koło przy którym trzeba było używać specjalnych rolek3- Koszt podstawienia samochodu typu:a) AUTO LAWETA / Pomoc Drogowa z najazdem na terenie Warszawy: – na terenie miejscowości ościennych – ustalamy indywidualnie (od 150zł)b) HOLOWNIK /WIDŁY / MOTYL / MOTYLEK na terenie Warszawy: – na terenie miejscowości ościennych – ustalamy indywidualnie (od 150zł)Koszt dodatkowych usług:Godzina Postoju naszych pojazdów:– na terenie kraju– na terenie unii europejskiej, Praca w godzinach nocnych:– -ustalana indywidualnie zależnie od zlecenia (zadzwoń i uzyskaj informacje)Praca w dni wolne od pracy: soboty, niedziele:– dopłaty do kosztów usługi.

 

 

Wyjazd poza teren Warszawy:– kilometry liczone są od granicy miasta w obydwie strony (na powrót do miasta, im dalej tym taniej)– Holowniku w granicach Warszawy 5zł/km– Autolaweta 3zł/km (liczone jedynie od punktu „A" do „B")Podstawienie auta z podwójną kabiną umożliwiającego transport auta wraz z max 6-pasażerami:– na terenie Warszawy i okolic ( w trasie do ustalenia)Powyższy cenni dotyczy pojazdów o masie do 1600kg.

 

 

Wszystkie podawane ceny są wartościami netto czyli nie zawierają 23% podatku VAT.Bez żadnych ograniczeń ponieważ zawsze staniemy na wysokości zadania powierzonego nam przez klienta. Przewozimy wszelkie towary, maszyny, urządzenia, holowanie warszawa tanio konstrukcje, budynki, kontenery i inne które zostaną nam powierzone. Atrakcyjne ceny ustalane indywidualnie zależne od gabarytu / masy / dystansu / trudności w załadunku..

 

 

 

 

Cennik - holowanie aut osobowych i ciężarowych - warszawa

 

 

Każdemu kierowcy może się zdarzyć przykra niespodzianka podczas podróży samochodem, czyli awaria. Często w takiej sytuacji nie mamy wyjścia i musimy skorzystać z pomocy drogowej. Ile trzeba zapłacić za tanio holowanie warszawa pojazdu? W przypadku, gdy auto odmówi posłuszeństwa na drodze, tylko 3% kierowców korzysta z usług assistance drogowego. Reszta właścicieli uszkodzonych pojazdów prosi o pomoc kogoś, kto ich odholuje lub naprawi awarię na miejscu.

 

 

Sprawdzać, co zapewnia polisa, Gdy w trakcie podróży popsuje nam się samochód, powinniśmy najpierw sprawdzić, czy taka usługa nie została wliczona do ubezpieczenia. Posiadacze polisy AC mają na 100% taką darmową usługę zapewnioną w swoim ubezpieczeniu. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe do obowiązkowych polis OC dołączają także gratis assistance. Darmowe holowanie w ramach OC nie zawsze jednak przysługuje przy awarii pojazdu, może dotyczyć tylko pomocy w razie uszkodzenia auta podczas kolizji czy wypadku.

 

 

Assistance gwarantujące darmowe holowanie uszkodzonego pojazdu możemy także posiadać w ramach prowadzenia rachunku osobistego w banku. Jest tak np. w Alior Banku czy BNP Paribas Banku. Gdzie znaleźć pomoc drogową? W sytuacji, gdy nie posiadamy assistance, które zapewni nam darmowe holowanie, pozostaje nam skorzystać z jednej z działających na danym terenie firm holowniczych.

 

 

 

 

Pomoc Drogowa Warszawa - Awaria? Zadzwoń!

 

 

Firma Starter w ramach usługi Pomoc 24h (tel. 600 222 222) oferuje pomoc każdemu kierowcy na terenie całej Polski. Cennik holowania, Oto przykładowy cennik pomocy drogowej:za dowóz paliwa musimy zapłacić od 70 do 150 zł, za holowanie auta osobowego - od 1 do 1,7 zł/km, za holowanie busa/vana/jeepa - od 1,4 do 2 zł/km, za holowanie dwóch aut jednocześnie - od 1,4 do 2 zł/km ,za holowanie na terenie miasta - od 100 do 320 zł., uruchomienie pojazdu na miejscu zdarzenia - od 90 do 160 zł.

Location

Occupation

tanio holowanie warszawa
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: